Treyler bilan dizel dvigatelli mulshom pompasi
Ta'rif
Texnik parametrlar
Mahsulotlar tavsifi

Dizel dvigatelli mobil treyser ko'pburchak nasos - bu nasosli uskunalar va transport vositalarini birlashtirish, yuqori samaradorlik, moslashuvchanlik va ko'p {{{0} {{0} {{{0} {{{0} {{{0} {{{0} {- funktsional imkoniyatlarga ega bo'lgan mexanik qurilma. Uskunalar dizel dvigatelni elektr manbai sifatida ishlatadi va suyuqlik tashishiga erishish uchun novdalar mexanizmini ulaydigan novda mexanizmini bog'laydigan kranksharni aylantiradi. Uning asosiy tarkibiy qismlari dizel dvigateli, nasos tanasi, ko'p bosqichli perceller, uzatish moslamasi va mobil nasos yuk mashinasi kiradi.
Mahsulot parametri
| Shaxsiylashtirilgan qo'llab-quvvatlash | OMM, ODM, OBM |
| Quvvat manbai | Dizel dvigateli |
| Brend nomi | Xnyb |
| Tuzilish | Dizel dvigatelli suv nasosi |
| Ariza | Sanoat qozonlari, sanoat varaqasi, sug'orish va qishloq xo'jaligi, tog'-kon sanoati, xom suv olish |
| Kelib chiqishi | Xean, Xitoy |
| Kuch | 3 ~ 1600 kV |
| Chiqish hajmi | 300mm dan kam yoki unga teng |
| Oqim | 3.7~1350m³/h |
| Bosh | 10~1800m |
| Material | Quyma temir / egiluvchan temir / quyma po'lat / zanglamaydigan po'lat |
Mahsulotlar video
Tarkibiy xususiyatlar

| 1. Linet bo'limi | 13. Qadoqlash bezini / mashina muhrlash bezlari |
| 2. O'rta bo'lim | 14. Qadoqlash / mexanik muhr |
| 3. Outlet bo'limlari | 15. Qo'llash halqasi |
| 4. Guide Vises | 16. Ruxsatnoma qismlari |
| 5. Yakuniy qo'llanma Vane | 17. quyruq qopqog'i |
| 6. Old bosqich perceller | 18. O - Ring muhri |
| 7. Oxirgi bosqich perceller | 19. Balans halqasi |
| 8. mil | 20. Balans halqa to'plami |
| 9. Mil | 21 |
| 10. Front - sahna muhrlashi | 22. Balans naychasining tarkibiy qismlari |
| 11. (Yakuniy bosqich) uzuk | 23. Boltlarni torting |
| 12 |
Ariza
- Yong'inni himoya qilish uchun, masalan, o't o'chirish gidranti tizimlari, sovutish tizimlari va boshqalar.
- Sanoatning favqulodda vaziyatlaridan foydalanish naqbur suv ta'minoti va yuqori - haroratli suv ta'minotini o'z ichiga oladi.
- Suv ta'minoti aylanish tizimi va sovutish aylanmasi kabi isitish.
- Shahar ma'muriyati, favqulodda drenaj, shoshilinch suv ta'minoti.
- Qishloq xo'jaligi drenaj va sug'orish.
Mahsulot xususiyatlari
Yuqori samaradorlik va energiya tejash:Mobil treylerli dizel dvigateli Mobil treyler bilan ko'pburchak nasos, energiya yo'qotishini minimallashtirish va nasosning samaradorligini oshirish uchun ilg'or gidrotik model va tarkibiy dizaynni qabul qiladi.
Yuqori ishonchlilik:Dizel dvigatelining mobil treyterli multfazli pompaning asosiy qismlari yuqori - yuqori materiallardan iborat bo'lib, sifatli materiallardan iborat bo'lib, sifatli nazorat va turli xil og'ir ish sharoitida barqaror ishlashni tekshiradi.
Moslashuvchan operatsiya:Mobil nasos yuk mashinasining bum tizimi konstruktiv yo'nalishni va masofani qurilish maydonining ehtiyojlariga muvofiq moslashishi va turli xil murakkab hududlarda va tor bo'shliqlarda ishlashga moslashishi mumkin.

Mahsulotni sertifikatlash

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE mahsulotni sertifikatlash

EAC mahsulotlarini sertifikatlash

Tasdiqlangan etkazib beruvchi
Bizning manzilimiz
Zhaoganang Sanoat Park, Fengqon, Xinxiang, Xenan, Xitoy
Whatsapp raqami
+86 158 3619 1545
E - xat
sales@hnybpumps.com

Issiq teglar: Treyler, Xitoy dizel dvigatellari bilan dizel dvigateli, Xitoy dizel dvigatellari dvidali dvigatel dvigateli
| Oqim | 3.7~1350m³/h |
| Bosh | 10~1800m |
| Kalibr | 300mm dan kam yoki unga teng |
| Kuch | 3 ~ 1600 kV |
| O'rtacha harorat | -20 daraja ~ 150 daraja (agar u 80 darajadan yuqori bo'lsa, tushuntirish kerak) |
| Material | Quyma temir / egiluvchan temir / quyma po'lat / zanglamaydigan po'lat / va boshqalar |
| Ilova doirasi: | Toza suv yoki drenajlash va drenajlash uchun, yuqori - suv ta'minoti, yuqori - Suv berish, isitish, hamkasblar va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiqlik suvi va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti. |
So'rov yuborish









