Dizel dvigatel multistik nasos
Bosh 10 ~ 1800m
Kaliber 300 mm dan kam yoki unga teng
Quvvat 3 ~ 1600 kV
O'rtacha harorat --20 daraja ~ 150 daraja (agar u 80 darajadan yuqori bo'lsa, tushuntirish kerak)
Material quyma temir / egiluvchan dazmol / quyuq po'lat / zanglamaydigan po'lat / va boshqalar
Ta'rif
Texnik parametrlar
Mahsulot tavsifi

Dizel dvigatelli multfazli nasos - bu dizel dvigateli tomonidan boshqariladigan mexanik qurilmani, bu dizelni doimiy ravishda seriyasida ulangan bir nechta populyator orqali doimiy ravishda bosim o'tkazadi. Ushbu turdagi nasos asosan yuqori va kattaroq oqim tezligini talab qiladigan va 80 daraja yoki 80 daraja yoki 80 darajadan past bo'lgan suyuqlik bilan toza suvga o'xshaydi. U konlar, fabrika, shahar drenaj loyihalarida keng qo'llaniladi, fermerlik sug'orish va boshqa holatlar.
Mahsulot parametri
| Shaxsiylashtirilgan qo'llab-quvvatlash | OMM, ODM, OBM |
| Quvvat manbai | Dizel dvigateli |
| Brend nomi | Xnyb |
| Tuzilish | Mabira nasoslari |
| Ariza | Sanoat qozonlari, sanoat varaqasi, sug'orish va qishloq xo'jaligi, tog'-kon sanoati, xom suv olish |
| Kelib chiqishi | Xean, Xitoy |
| Kuch | 3 ~ 1600 kV |
| Chiqish hajmi | 300mm dan kam yoki unga teng |
| Oqim | 3.7~1350m³/h |
| Bosh | 10~1800m |
| Material | Quyma temir / egiluvchan temir / quyma po'lat / zanglamaydigan po'lat |
Mahsulotlar video
Tarkibiy xususiyatlar


Ariza stsenariysi
Neft-kimyo sanoati:Dizel dvigatel dvigatelli nasoslar asosan xom neft tashish, neftni tashish va kimyoviy aylanma uchun ishlatiladi. Ko'pincha neft-kimyo ommaviy axborot vositalarida yonadigan, portlovchi, toksik va boshqa xususiyatlar, nasosning ishonchliligi juda yuqori. Dizel dvigateli ko'p bosqichli nasoslar barqaror ishlashi va kuchli kuchlari bilan bu sohada uskunalardan biriga aylandi.
Suv konservali loyihalari:Dizel dvigatelli dvigatelli nasoslar ko'pincha suv ta'minotida, drenaj va sug'orish tizimlarida ishlatiladi. Masalan, shahar suv ta'minoti tizimlarida dizel dvigatelli multfazli nasoslar aholining suv ehtiyojlarini qondirish uchun suv bosimini ta'minlashi mumkin.
Fermerlik sug'orish:Sug'orish vositalari, dizel dvigatelli multfazli nasoslar suv manbalaridan ekinlarning sug'orish ehtiyojlarini ta'minlash uchun suv manbalaridan suvni samarali namoyon qilishi mumkin.
Kema va dengiz muhandisligi:Dizel dvigatel dvigatel nasoslari tezkor kuch va ishonchli ishlashi sababli sovutish tizimlari va ballast suv tizimlarida keng qo'llaniladi. Bundan tashqari, dizel dvigatel dvigatel nasoslari, shuningdek, offshor platformalarining burg'ulash va qazib olish jarayonida ham muhim rol o'ynaydi.

Mahsulotni sertifikatlash

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE mahsulotni sertifikatlash

EAC mahsulotlarini sertifikatlash

Tasdiqlangan etkazib beruvchi
Bizning manzilimiz
Zhaoganang Sanoat Park, Fengqon, Xinxiang, Xenan, Xitoy
Whatsapp raqami
+86 158 3619 1545
E - xat
sales@hnybpumps.com

Issiq teglar: Dizel dvigatel multistik nasoslari, Xitoy dizel dvigatel multista dori ishlab chiqaruvchilar
| Oqim | 3.7~1350m³/h |
| Bosh | 10~1800m |
| Kalibr | 300mm dan kam yoki unga teng |
| Kuch | 3 ~ 1600 kV |
| O'rtacha harorat | -20 daraja ~ 150 daraja (agar u 80 darajadan yuqori bo'lsa, tushuntirish kerak) |
| Material | Quyma temir / egiluvchan temir / quyma po'lat / zanglamaydigan po'lat / va boshqalar |
| Ilova doirasi: | Toza suv yoki drenajlash va drenajlash uchun, yuqori - suv ta'minoti, yuqori - Suv berish, isitish, hamkasblar va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiqlik suvi va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti. |
Oldingi
Ma'lumot yo'qSo'rov yuborish










