O'z-o'zini ustunlik dizel suv nasosi
Bosh (h): 12 ~ 65m
Bosim: 0.12MPA ~ 0.65MPA (1.2bar ~ 6,5bar)
Quvvat: 1.5 ~ 110 kV
Suyuq harorat: -20 daraja ~ 120 daraja (-4 daraja F ~ 248 daraja F)
Material: quyma temir / egiluvchan temir / quyuq po'lat / zanglamaydigan po'lat / va boshqalar
Ta'rif
Texnik parametrlar
Mahsulot tavsifi

O'zini - Maqsadli dizel suv nasosi suv o'tkazuvchanligi va drenaj dasturlari uchun ishonchli echimdir. Kuchli dizel dvigateli tomonidan boshqariladigan ushbu nasosni assimilyatsiya trubasidan chiqarib yuboradigan va tashqi yordamsiz suv oqimini boshlaydi. O'z-o'zini- asta-sekin dizayn dizayni, suvli suv nasosi qishloq xo'jaligini sug'orish, drenajlash va favqulodda vaziyat toshqini berish sanoatida sanoat uchun ideal tanlov qiladi.
Mahsulot parametri
| Shaxsiylashtirilgan qo'llab-quvvatlash | OMM, ODM, OBM |
| Quvvat manbai | Dizel dvigateli |
| Brend nomi | Xnyb |
| Tuzilish | Yagona - sahna nasosi |
| Ariza | Tog'-kon muassasalari, irrigatsiya va qishloq xo'jaligi, oqava suv tashish va toshqinni boshqarish |
| Kelib chiqishi | Xean, Xitoy |
| Kuch | 1.5-110kw |
| Chiqish hajmi | 300mm dan kam yoki unga teng |
| Oqim | 3-800m³/ h |
| Bosh | 12-65m |
| Material | Quyma temir / egiluvchan temir / quyma po'lat / zanglamaydigan po'lat |
Mahsulotlar video
Mahsulot xususiyatlari
Kuchli o'zini - ustunlik qobiliyati:O'z-o'zini sodiqlik dizel suv nasosi suyuqlikni avtomatik ravishda so'rib olish va uni suyuqlikda etkazib berishi mumkin, undan oldin - to'ldirilmasdan yoki pastki valfni o'rnatmasdan, uni boshlash uchun juda qulay qiladi.
Yuqori samaradorlik va energiya tejash:Zo'r shiddatli model dizayni o'z-o'zidan nasos pompasidan 3 {{2}- 5% yuqori darajadagi pompaning 5% yuqori darajadagi samaradorligini oshiradi.
Kuchli kanalizatsiya oqim qobiliyati:Masofaviy smetel anti - Bloklash dizayni nasosning samarali va- blokirovka qilish va boshqa suyuqlikni yuqori yopishqoqlikka ega bo'lishini ta'minlaydi.
Kompyuter tuzilishi va qulay operatsiya:O'zidan yahudiy dizel suv nasosi murakkab tarkibiy dizayni, chiroyli va barqaror ko'rinishi va sodda va qulay o'rnatish jarayoniga ega.
Silliq operatsiya va oson texnik xizmat:O'zining ikki baravar - astionsiya perceller dizayni, o'z-o'zini - PRADIYA NOSMOT Amaliyot paytida barqarorlikni namoyon qiladi va saqlab qolish oson.

Mahsulotni sertifikatlash

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE mahsulotni sertifikatlash

EAC mahsulotlarini sertifikatlash

Tasdiqlangan etkazib beruvchi
Bizning manzilimiz
Zhaoganang Sanoat Park, Fengqon, Xinxiang, Xenan, Xitoy
Whatsapp raqami
+86 158 3619 1545
E - xat
sales@hnybpumps.com

TSS
01. MoQ nima?
02. Sizning to'lov shartlari nima?
03. Sizda qanday sertifikatlar bor?
Issiq teglar: O'z-o'zini ustunlik dizel suv nasosi, Xitoy o'zini triinit suv nasos ishlab chiqaruvchilari
Mahsulot parametrlari
| Oqim stavkasi (Q): | 3~800m³/h |
| Bosh (H): | 12~65m |
| Bosim: | 0.12MPA ~ 0.65MPA (1.2bar ~ 6.5BAR) |
| Quvvat: | 1.5 ~ 110 kV |
| Suyuq harorat: | -20 daraja ~ 120 daraja (-4 daraja F ~ 248 daraja F) |
| Material: | Quyma temir / egiluvchan temir / quyma po'lat / zanglamaydigan po'lat / va boshqalar |
| Ilova: | Ushbu seriya o'z-o'zini - asta-sekin, sug'orish suvi, suvni qattiq bloklar yoki suyuqlikning iflos zarralarini o'z ichiga olgan holda, uzun tolali aralashmalar, najas va muhandislik kanallari mavjud. |
So'rov yuborish










