Ta'rif
Texnik parametrlar
Gorizontal endilik

Gorizontal Endilikmi - bu yangi ishlab chiqilgan energiya - tejash bo'yicha mahsulot. Uning ishlash parametrlari va texnik ko'rsatkichlar tegishli standartlar, past darajadagi shovqin, yaxshi samaradorlik, yaxshi va {2} - qaynilli, uzoq vaqt davomida xizmat ko'rsatish va boshqa afzalliklarga javob beradi. Uning ishlash doirasi - bu 5 -}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}} Bosim oralig'i - bu 1,1- -} drenajlash, isitish, hammom, qozonni yoqish, issiqlik va sovuq suv aylanishi uchun ishlatiladi Matnatizatsiya, konditsioner muzlik tizimi suv ta'minoti va jihozlarini moslashtirish va boshqa holatlar.
Mahsulot parametri
| Shaxsiylashtirilgan qo'llab-quvvatlash | OMM, ODM, OBM |
| Quvvat manbai | Elektr |
| Brend nomi | Xnyb |
| Tuzilish | Yagona - sahna nasosi |
| Ariza | Sanoat qozonlari, sanoat varaqasi, sug'orish va qishloq xo'jaligi, tog'-kon sanoati, xom suv olish |
| Kelib chiqishi | Xean, Xitoy |
| Kuch | 1.1-200kw |
| Chiqish hajmi | 250 mm dan kam yoki unga teng |
| Oqim | 5-497L/s |
| Bosim | 0.3 ~ 2.25MPA (3bar-22,5bar) |
| Material | egiluvchan dazmol / zanglamaydigan po'latdan va boshqalar. |
Mahsulotlar video
Ariza stsenariysi:
Yong'in yopiq yoki ochiq yong'inga bo'lgan ehtiyoj: gorizontal tugaydi - So'rg'ich yong'in chiqishi - yopiq va tashqi yong'inni o'chirish ehtiyojlarini qondirish uchun etarli oqim va bosim o'tkazishi mumkin.
Yuqori - qamoqda va sanoat zavodlari: Yuqori - qavatli binolar va sanoat zavodlari - Yong'inni himoya qilish tizimining normal ishlashini ta'minlash uchun suv bosimi va oqim oqimini ta'minlaydi.
Shoshilinch suv ta'minoti inshootlari: gorizontal tugaydi - omborlarda, savdo markazlarida, savdo markazlarida, savdo markazlarida, savdo markazlarida va tezkor suvni tezda ta'minlaydigan boshqa joylarda yaxshi ishlaydi.
Uzoq - stsenariylar uzluksiz ishlash: masalan, neft-kimyo korxonalarida - aut-{2}}} asarining uzoq muddatli ishlarining ehtiyojlarini qondirishi mumkin.
Mahsulot xususiyatlari
Komplor tuzilishi:Gorizontal tugaydi - So'rg'ichlar uchun o't o'chirish pomosi gorizontal holatda, kichik izi bilan, o'rnatish va saqlash oson.
Barqaror ishlash:Horizontal tugashini rotor o'rash - Sentyabrda olovli pompa juda kichik va u juda kam, past shovqin va past tebranish bilan. Samarali va barqaror:Maxsus tarkibiy dizayni tufayli gorizontal tugaydi - Amalga oshirishda assimilyatsiya olovi pompasi samarali va barqaror ishlashi mumkin.
Kuchli chidamlilik:Gorizontal tugaydi - Odatdagidek, odatda - sifatli materiallardan iborat bo'lib, qattiq sharoitlarda uzoq vaqt ishlashi va yuqori chidamlilikka ega.

Mahsulotni sertifikatlash

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE mahsulotni sertifikatlash

EAC mahsulotlarini sertifikatlash

Tasdiqlangan etkazib beruvchi
Bizning manzilimiz
Zhaoganang Sanoat Park, Fengqon, Xinxiang, Xenan, Xitoy
Whatsapp raqami
+86 158 3619 1545
E - xat
sales@hnybpumps.com

TSS
01. MoQ nima?
02. Sizning to'lov shartlari nima?
03. Sizda qanday sertifikatlar bor?
04. Siz ishlab chiqarish yoki savdo kompaniyangizmi?
05. OEM brendi qila olasizmi?
06. Yetkazib berish muddati qanday?
Issiq teglar: Gorizontal so'nggi assimsiy pompasi, Xitoy gorizontal yakuni
Mahsulot parametrlari
| Oqim: | 5-497L/s |
| Bosim: | 0.3 ~ 2.25MPA (3bar-22,5bar) |
| Kaliber: | 250 mm dan kam yoki unga teng |
| Quvvat: | 1.1 ~ 200KW |
| Material: | egiluvchan dazmol / zanglamaydigan po'latdan va boshqalar. |
| O'rtacha harorat: | -20 daraja ~ 120 daraja (agar u 80 darajadan yuqori bo'lsa, tushuntirish kerak) |
| Ilova doirasi: | Turli xil holatlarda o't o'chirish va yong'inni himoya qilish tizimi pikturizatsiyasini o'chirish uchun javob beradi. |
Oldingi
Yong'in pompasi birligiSo'rov yuborish











