Yuqori bosim gorizontal ko'pburchakli nasos
Bosh: 50 ~ 1800m
Kaliber: 300 mm dan kam yoki unga teng
Quvvat: 3 ~ 1600 kV
O'rtacha harorat: -20 darajasi ~ 150 daraja (agar u 80 darajadan yuqori bo'lsa, tushuntirish kerak)
Material: Quyidagi temir / egiluvchan dazmol / quyruqli po'lat / zanglamaydigan po'latdan y va hk.
Ta'rif
Texnik parametrlar
Mahsulot tavsifi

Yuqori {{0} tazyiqli sentrifontal nasosli sentratura pompasi - ko'p - sahna peshtaxti dizaynida yuqori bosh va yuqori bosimga erishadigan markazdan tashqari nasos. Har bir bosqich bir yoki bir nechta perceller, mil va yopiq qoplamadan iborat. Gorizontal ko'pburchak nasoslari yuqori samaradorlik, uzoq umr va baland boshga ega va suv ta'minoti tizimida, sanoat jarayonlarida, neft-kimyo, kemalar va dengiz qo'llanmasida keng qo'llaniladi.
Mahsulot parametri
| Shaxsiylashtirilgan qo'llab-quvvatlash | OMM, ODM, OBM |
| Quvvat manbai | Dizel dvigateli yoki elektr dvigateli |
| Brend nomi | Xnyb |
| Tuzilish | Mabira nasoslari |
| Kelib chiqishi | Xean, Xitoy |
| Kuch | 3 ~ 1600 kV |
| Chiqish hajmi | 300mm dan kam yoki unga teng |
| Oqim | 3.7~1350m³/h |
| Bosh | 50~1800m |
| Material | Quyma temir / egiluvchan temir / quyma po'lat / zanglamaydigan po'lat |
Mahsulotlar video
Ushbu videoda Hynybning kuchli zavod salohiyatini ko'rsatadi. Mahsulotni ishlab chiqarish va xususiylashtirish ehtiyojlarini qondirish uchun biz bilan bog'laning.
Tarkibiy


ariza
- Qozon suv ta'minoti:Qozon suv ta'minoti tizimida yuqori - tozati gorizontal ko'p - - - - - pozitsiyani santruş normal ishlashini ta'minlash uchun bosim suv oqimini ta'minlaydi.
- Neft-kimyoviy:Turli korroziy vositalar va yuqori - harorat ommaviy axborot vositalarida, ayniqsa, eng yuqori -} yuqori -} bosimni talab qiladigan qayta ishlash zavodlari, kimyoviy o'simliklar va boshqa holatlar uchun ishlatiladi.
- Bog 'Sprinkler sug'orish:O'simliklarning o'sishi ehtiyojlarini qondirish uchun bog'lar va yashil joylar uchun sug'orish suvini ta'minlang.
- Yong'inni kuchaytirish:Yong'inni himoya qilish tizimida yuqori {{0} - pozitsiyasini byurosi gorizontal ko'p - - - progressial pompasidan yong'inni himoya qilish uskunalarining normal ishlashini ta'minlash uchun suv ta'minoti kuchaytirish uchun foydalanish mumkin.
Xususiyatlari
Gorizontal tartib:Kirish tuzilishi, oson xizmat ko'rsatish, lekin katta maydonni egallaydi.
Samarali va barqaror:Gidravlik yo'qolishni kamaytiradi va yuqori samaradorlikka ega bo'lgan gidravlik yo'qolishni kamaytiradi.
Arizalarning keng doirasi:Turli korozidi, yuqori - haroratni, yuqori - yopishqoqlik va zarrachalarni o'z ichiga olgan {{2} zarralarini tashish uchun ishlatilishi mumkin. Maxsus dizayn va moddiy-texnik tanlov tufayli, u turli sohalar va mehnat sharoitlariga moslashishi mumkin.
Oddiy xizmat:Gorizontal ko'pburcha nasos kam qismlar va muhrlar, oddiy texnik xizmat ko'rsatish va arzon narxlarda va bosilishi mumkin.

Sertifikatlash

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE mahsulotni sertifikatlash

EAC mahsulotlarini sertifikatlash

Tasdiqlangan etkazib beruvchi
Bizning manzilimiz
Zhaoganang Sanoat Park, Fengqon, Xinxiang, Xenan, Xitoy
Whatsapp raqami
+86 158 3619 1545
E - xat
sales@hnybpumps.com

Issiq teglar: Yuqori bosim gorizontal ko'p bosqichli sentrifonka nasoslari, Xitoyning yuqori bosimli gorizontal nasosli nasos ishlab chiqaruvchilari
Mahsulot parametrlari
| Oqim oralig'i: | 3.7~1350m³/h |
| Boshliq: | 50~1800m |
| Kaliber: | 300mm dan kam yoki unga teng |
| Quvvat: | 3 ~ 1600 kV |
| O'rtacha harorat: | -20 daraja ~ 150 daraja (agar u 80 darajadan yuqori bo'lsa, tushuntirish kerak) |
| Material: | Quyma temir / egiluvchan dazmol / quyruqli po'lat / zanglamaydigan po'lat / va boshqalar. |
| Ilova doirasi: | Toza suv yoki drenajlash va drenajlash uchun, yuqori - suv ta'minoti, yuqori - Suv berish, isitish, hamkasblar va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiqlik suvi va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti va boshqa issiq suv ta'minoti. |
So'rov yuborish










